Urodzinowo- świąteczne rozdanie na instagramie

by Paula
rozdanie na instagramie

Kochani!!! Prawie o tym zapomniałam, ale to właśnie dzisiaj mija pierwsza rocznica założenia mojego bloga. Z tej okazji specjalnie dla Was zorganizowałam rozdanie na Instagramie. Nagroda to świąteczny upominek prosto z Berlina.

To właśnie rok temu zdecydowałam się opublikować mój pierwszy post. Pamiętam, jak czekałam na pierwsze wyświetlenia i serduszka na Instagramie. Początkowo przeważał kontent kulinarny. Ile radości i satysfakcji sprawiały (cały czas sprawiają) mi wasze komentarze i oznaczenia, w których piszecie, że moje potrawy bardzo wam smakują. Jeszcze bardziej cieszę się, kiedy pytacie mnie o różne porady dotyczące podroży. Gdzie zjeść, spać albo co robić w konkretnym miejscu. I chociaż czasem moja motywacja do pisania kolejnych postów, nie jest taka, jakbym chciała. Wasza aktywności na IG i na blogu, dodaje mi energii i inspiracji. Dziękuję za to, że jesteście z mną!

Zapraszam Was do wzięcia udziału w rozdaniu na moim koncie na Instagramie @cookingandplaces. Poniżej znajdziecie szczegóły.

rozdanie na instagramie

Upominek zawiera: kubek z historycznego jarmarku świątecznego w Berlinie, kulki Mozarta- czekoladowe kulki z marcepanem, nugatem i nadzieniem pistacjowym, oraz świąteczne żelki Haribo

Zasady:

  1. Obserwuj mój profil na instagramie @cookingandplaces
  2. Polub post z rozdaniem
  3. Oznacz dwóch znajomych w komentarzu, zapraszając ich do zabawy
  4. Twój profil musi być publiczny na czas trwania rozdania (tylko prawdziwe profile)

Będzie mi miło jeśli udostępnisz ten post na swoim instastory z oznaczeniem profilu, ale nie jest to konieczne do wzięcia udziału Rozdanie trwa od 15.12.2021 do 19.12.2021 do godziny 16:00, a wyniki pojawią się w niedziele wieczorem na instastory.

Wysyłka paczkomatem, tylko na terenie Polski

Powodzenia!

Instagram: cookingandplaces

Podobne wpisy

Zostaw komentarz